grafika gora

 • Zapisy nna rok szkolny 2020/2021
  Dzień dobry!

  Miło nam ,że właśnie jesteś na naszej stronie. Jeżeli interesują Cię nasze kursy - napisz do nas na domowaszkolajezykowa@gmail.com

  Prowadzimy przede wszystkim zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, ale również zajęcia hiszpańskiego z native speakerem, czy korepetycje z matematyki.
  Bardzo tęsknimy za zajęciami stacjonarnymi, ale ze względu na panującą sytuację jesteśmy również gotowi na zajęcia online!

  Co jest wyjątkowego w naszej szkole?
  Po pierwsze - atmosfera - nie napieramy na wyniki, ale faktycznie chcemy ,aby każdy nasz uczeń polubił to co robi
  Niskie ceny - prowadzimy płatności ratalne z konkurencyjnymi cenami, napisz do nas o ofertę na kolejny rok. Czemu nie mamy nigdzie cennika? Ponieważ do każdego podchodzimy indywidualnie i płacisz tylko za zrealizowane godziny. 
  Darmowe prace domowe- zawsze pomagamy naszym uczniom w potrzebie, zawsze jesteśmy w stanie poświęcić czas na naszych zajęciach, aby coś lepiej objaśnić przed sprawdzianem lub wspólnie wykonać pracę domową zajęcia uzupełniające w super cenie! - specjalnie dla naszych uczniów, którzy są zapisani minimum na jeden kurs, mamy zajęcia wyrównawcze za 60zł/60min. Mogą się z nami umówić przed większymi sprawdzianami lub przy trudniejszym temacie na zajęcia uzupełniające - sami wybierają ilość godzin jaka jest im potrzebna
  Zajęcia dla dorosłych w mini grupach - maksymalnie 5 osób
  Stale się rozwijamy! - na pewno większość osób ,które nas śledzi jest w stanie przyznać ,że stale szkolimy siebie, lektorów, wprowadzamy oryginalne metody oraz uzupełniamy braki. Jesteśmy młodą szkołą z zapałem do pracy i mnóstwem pomysłów w głowie.  Oczywiście zdarzają nam się wpadki, ale błędów nie popełnia tylko ten, który nie robi nic! :)

  Zapraszamy na nasze zajęcia !
  domowaszkolajezykowa@gmail.com
 • Zapisy na kursy WAKACYJNE
  od 30.05 do 11.06.2020 prowadzimy zapisy na kursy wakacyjne dla dorosłych i młodzieży!!!

  Więcej informacji w wydarzeniu na fecebooku - https://www.facebook.com/events/995896644146520/

  Cennik: również znajduje się w wydarzeniu lub pod numerem telefonu.


  Zapisy - 724450818 domowaszkolajezykowa@gmail.com
 • Początek zapisów 30.05.2020
  Już od 30.05.2020 zapraszamy wszystkich na zapisy na rok 2020/2021. Wystarczy 100zł zadatku, aby uzyskać miejsce w grupie oraz dodatkowe zniżki.
  Tego dnia ruszają również zapisy na zajęcia wakacyjne czerwiec - sierpień. Sprawdźcie w wydarzeniu na facebooku co między innymi dla was planujemy. W najbliższy weekend pojawi się szczegółowa oferta oraz cennik, a już teraz możecie umówić siebie lub swoje dziecko na rozmowę poziomującą lub DARMOWĄ lekcję próbną.
  Zapraszamy. Pytania oraz szczegóły: 724450818 domowaszkolajezykowa@gmail.com
 • Zapisy od 30.05.2020
  Kliknij w link i sprawdź co przygotowaliśmy na wakacje:


   https://www.facebook.com/events/995896644146520/

  Do zobaczenia !

  Domowa Szkoła Językowa
 • POMOC W PRACY DOMOWEJ ZA DARMO 08.05.2020
  BEZPŁATNA pomoc w odrabianiu prac domowych to to co nasze lektorki mają do zaproponowania wszystkim uczniom, bez względu na to czy są naszymi kursantami czy nie.
  Wiemy ,że zaczął się wyścig poprawiania ocen, ostatnie prace domowe na ocenę oraz cała machina kończąca rok szkolny. Z racji na to ,że nie zawsze rodzic jest w stanie pomóc, #domowaszkolajezykowa -czyli MY , przychodzimy z pomocą !
  Nasi uczniowie mają możliwie nieograniczony kontakt z lektorkami przez Skype
  Nowe osoby i ich rodzice mogą się kontaktować przez Facebooka lub Instagrama.

   Podoba Ci się ta inicjatywa ? - przekaż dalej ! Może ktoś będzie potrzebował pomocy

  Miłego weekendu!

  Domowa Szkola Językowa
   www.domowaszkolajezykowa.pl
  724450818
 • Zapisy wewnętrzne oraz na kursy wakacyjne.
  Jeżeli jesteś naszym Słuchaczem - sprawdź skrzynkę mailową - tam powinniście już znaleźć najnowsze informacje o zapisach na rok szkolny 2020/2021 oraz atrakcyjne warunki przedłużenia umowy - oferta jest ważna do 30.05.2020.

  Ruszyły również zapisy na indywidualne kursy wakacyjne - dla każdego. Przy opłacie do końca maja za pierwszy miesiąc otrzymujecie zajęcia indywidualne online w cenie 80zł/60min!
  Sami wybieracie częstotliwość i czas trwania zajęć - bez wiążącej umowy.
   Do usłyszenia!
  DSJ
 • Egzaminy Cambridge 01.05.2020
  Informujemy, że do 20.05.2020 zbieramy zgłoszenia od wszystkich chętnych osób do udziału w egzaminach Cambridge. Wszelkie informację znajdą Państwo u lektorek lub po napisaniu maila na domowaszkolajezykowa@gmail.com.
  Zachęcamy do udziału wszystkie osoby już od wieku 8 lat.
  DSJ
 • Zajęcia online 
  Informujemy, że w naszej Domowej Szkole Językowej, ze względu na sytuację wywołaną koronawirusem, wszystkie zajęcia odbywają się online.

  Wszelkie bieżące kursy trwają niezmiennie do końca roku szkolnego, czyli do czerwca, wg wcześniej podpisanych umów z harmonogramami.

  Wszelkie pytania oraz problemy techniczne prosimy zgłaszać pod numerem tel 724450818 lub domowaszkolajezykowa@gmail.com. Nazwy lektorek na Skype znajdą Państwo po zalogowaniu do dziennika LangLion na stronie głównej.

   Aktualnie prowadzimy zapisy tylko na zajęcia indywidualne. Więcej informacji na fb. -zachęcamy do śledzenia
 • Przerwa Świąteczna - 9.04.2020-14.04.2020  Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.


  Widzimy się 15.04.2020.


  Domowa Szkoła Językowa
 • Dodatkowa pomoc! 22.03.2020
  Uwaga!
  Przez cały okres naszej pracy online oprócz pełnowartościowych zajęć online, nasi uczniowie szkolni otrzymują również -nieograniczoną- pomoc w pracach domowych i materiale szkolnym.
  Na Skype w każdym momencie !wszyscy uczniowie! mają dostęp do nauczyciela.
  Pomagamy między innymi w :
  *odrabianiu prac domowych
  *sprawdzaniu prac pisemnych
  *wyjaśnianiu nowych zagadnień

  Chcemy wspierać naszych kursantów w tym trudnym dla nich jak i dla ich rodziców czasie. Masz problem lub pytanie? - koniecznie napisz !

  Link do Skype: https://join.skype.com/invite/edGUXdOrySIP  Domowa Szkoła Językowa
 • Zajęcia online od 16.03.2020
  Nie poddajemy się, działamy !

  Ze względu na dużą liczbę wiadomości oraz telefonów, które musimy wykonać, może jeszcze nie wszyscy nasi kursanci otrzymali wiadomości 'co dalej'.
  Uspokajamy! Zajęcia będą w nowszej i mamy nadzieję - jeszcze ciekawszej wersji :) Planujemy do jutra tj 15.03.2020 do każdego z osobna wysłać mailowo plan działania na ten tydzień, łącznie z instrukcją obsługi. Chcemy, aby nasze kursy były miłym i pożytecznym urozmaiceniem tego czasu. Co zyskujemy?
  *Ciągły kontakt z językiem
  *Urozmaicone zajęcia z lektorami w domu - nie wysyłamy tylko zadań do robienia, ale fizycznie prowadzimy zajęcia online.
  *Nowe techniki ,które zdecydowanie przydadzą się nam w coraz bardziej nowoczesnym świecie.
  *Przy kursie z dziećmi mogą być obecni rodzice ,którzy będą mogli na bieżąco obserwować czego uczy się ich dziecko.
  *Ciekawe zajęcie i spotkania online z osobami, z którymi jeszcze nie wiadomo ile czasu, nie będziemy mogli się spotkać osobiście.

  Także nie bójmy się! Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe, dołączajcie do kursów - tak nowe grupy również mogą powstać - i do dzieła!

  Od poniedziałku startujemy tak jak wg tygodnia, a w późniejszym terminie możemy ustalić kurs indywidualnie z lektorem .
  W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy pisać na domowaszkolajezykowa@gmail.com lub dzwonić na 724450818. Staramy się być do Państwa dyspozycji jak najczęściej się da.

  Życzymy zdrowia i efektów współpracy online :)
   Domowa Szkoła Językowa Białołęka
 • Zawieszanie zajęć od 14.03.2020
  Uwaga - ogłoszenie !

  W związku z troską o naszych podopiecznych jutro odbędą się ostatnie zajęcia stacjonarne w naszej szkole (13.03.2020).
  Jeżeli ktoś już teraz wie ,że nie pojawi się na zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny 724450818.

  Zapewniamy ,że ilość godzin dla danego kursu zostanie zrealizowana, więc bez obaw! Zajęcia dla dorosłych planujemy przeprowadzić w systemie online, a dla młodszych kursantów uruchomimy platformy online oraz przekażemy przydatne linki do trenowania języka . Po okresie kwarantanny natomiast zajęcia odrobimy z większą częstotliwością.

  Do każdego z osobna w przeciągu najbliższych dwóch dni dotrze informacja jakie podjęliśmy kroki w sprawie z daną grupa oraz instrukcją w przypadku zadań online.
  Planowane wznowienie zajęć-25.03.2020.

  Życzymy zdrowia
  Domowa Szkoła Językowa 
 • Exams 4.03.2020
  EXAMS!
   W marcu pragniemy przeprowadzić w naszych grupach wewnętrzne egzaminy w celu przygotowania kursantów do egzaminów docelowych.

   Wkrótce na Państwa skrzynkach mailowych pojawią się szczegółowe informację dotyczące egzaminów oraz ich korzyści.

   Rodzaje egzaminów:
   Picaro 2 Starters
   Picaro 3 Movers Klasy 4-6
   Flyers 7-8 Egzaminy 8 klasy CKE
   Szkoły wyższe oraz dorośli Matura, Matura + CKE oraz egzaminy Cambridge na wybranym poziomie.

  Powodzenia !
 • Ankieta satysfakcji po semestrze zimowym
  Dzień dobry po feriach !

   Zachęcamy wszystkich naszych słuchaczy i ich rodziców do wypełnienia ankiety satysfakcji . Będziemy bardzo wdzięczne za przychylne komentarze i recenzję oraz za konstruktywną krytykę.

  Link do ankiety: https://forms.gle/6KT3piVCSMX3VoZe6

  Z góry dziękujemy!

  DSJ Białołęka
 • FERIE ZIMOWE 08.02-23.02
  Życzymy udanego wypoczynku!

  Informujemy również ,że w trakcie ferii odbywają się zajęcia odrabiane - wg wcześniejszych ustaleń z lektorem oraz zajęcia/korepetycje (tylko dla uczniów Domowej Szkoły Językowej) w super cenie 60zł / 60min -zapisy 724450818.

  Do zobaczenia !
  DSJ
 • 21.01.2020
  Najnowsze kursy codziennie na facebooku!

  Jak wiecie, trwają zapisy na kursy na semestr letni (do15.02.2020), więc zapraszamy do śledzenia nas na facebooku! www.facebook.com/domowaszkolajezykowa - tam codziennie zamieszczamy nowy kurs z dokładnym opisem, ceną oraz terminem.

  Pozdrawiamy !
  DSJ


 • ZAPISY NA SEMESTR LETNI - czas start
  Dzisiaj rozpoczynamy zapisy na semestr letni!

  O ofertę i rodzaje kursów prosimy dopytywać na domowaszkolajezykowa@gmail.com lub 724450818.
  Ilość grup i ich zróżnicowanie będzie zależne od ilości chętnych. Zapisy zakończą się w połowie ferii, tj 15.02.2020.

  Codziennie na naszym fanpejdżu na facebooku będziemy wrzucać informację z dostępnymi kursami oraz ich krótkim opisem. Zapraszamy do śledzenia! https://www.facebook.com/domowaszkolajezykowa/

  A jeżeli chcecie spotkać się z nami osobiście - sekretariat jest czynny w poniedziałki i środy od 15 do 19.00

  Pozdrawiamy !
  Domowa Szkoła Językowa
 • 20.01.2020 zapisy na semestr letni
  Od dnia 20 01 2020 serdecznie zapraszamy do zapisów na semestr letni.

  Do tego czasu na stronie, fb oraz na instagramie pojawi się oferta, która mamy nadzieję, sprosta zadowolić naszych potencjalnych kursantów!

  Będziemy wprowadzali zajęcia konwersacyjne - również w tygodniu, powstanie nowa grupa PICARO oraz aktualnie pracujemy nad specjalnymi warsztatami dla uczniów klas 8 oraz maturalnych.

  Stay tuned!
  DSJ
 • 08.01.2020


  Witamy ponownie w Nowym Roku !
  Życzymy samych sukcesów !

  Zapisy na zajęcia grupowe -semestr letni oraz na zajęcia indywidualne - 724450818 lub domowaszkolajezykowa@gmil.com

  Do zobaczenia!


   DSJ
 • 13.11.2019 Ostatnie miejsca w grupach dla dorosłych - Semestr Zimowy
  Komu? Komu? - Ostatnie zapisy do grup w tym semestrze ! 

  Konwersacje:
  Poziom 0 - "Nie mówię a chcę" - sobota 8:00 - 9:30 (90min)
  Poziom 2 - "Chcę mówić płynnie" - sobota 11:30 - 13:00 (90min)
  Kurs jest prowadzony od października do czerwca 2020. Koszt miesięczny to 179zł.

  Grupa Poziom A2 (po roku nauki) - wtorek 19:00 - 20:00 i czwartek 18:00 - 19:00 (60min)
  Koszt miesięczny to 240zł.

  Grupa Poziom od "0" - środa 19:00 - 20:30 (90min)
  Koszt miesięczny to 179zł.

  FCE - Przygotowanie do Egzaminu - czwartek 19:00 - 20:30 (90min)
  Koszt miesięczny to 179zł.
   
  więcej o zajęciach na www.domowaszkolajezykowa.pl 
  Zapisy i pytania : 724450818 domowaszkolajezykowa@gmail.com Następna okazja do zapisów - semestr letni!
 • 07.10.2019 OTWARCIE sekretariatu - koniec zapisów !
  Już w najbliższy poniedziałek zamykamy zapisy na zajęcia regularne na dzieci i młodzieży. Aktualnie trwają zapisy na kursy dla dorosłych - więcej w zakładce OFERTA.

   W związku z tym przechodzimy na standardowy tryb pracy sekretariatu:
  PONIEDZIAŁKI 15.00-19.00 ŚRODY 15.00-19.00

    *na inne terminy można umówić się bezpośrednio przez telefon 724450818 lub 24/h można kontaktować się z nami za pomocą maila domowaszkolajezykowa@gmail.com Do zobaczenia!
 • 05.20.2019 Ruszamy z konwersacjami !
  Od 05.10.2019 zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia konwersacyjne w formule OPEN. Oznacza to ,że w trakcie pierwszego miesiąca zajęć mogą Państwo dowolnie zmieniać poziomy zaawansowania grup, aby jak najlepiej dopasować grupę do swoich wymagań.
   Wiemy, że pierwsza lekcja to nie wyznacznik kursu - więc dajemy wam ,aż MIESIĄC na podjęcie decyzji.
  Zapraszamy!
  Więcej o zajęciach https://www.domowaszkolajezykowa.pl/angielski-dla-doros%C5%… www.domowaszkolajezykowa.pl
  Zapisy: domowaszkolajezykowa@gmail.com
  724450818
  Team DSJ
 • Nowe grupy dla dorosłych- MIESIĄC PRÓBNY ! oferta do 30.09.2019

  Jakie są obawy osoby dorosłej która zapisuje się na kurs ?


  -nie dam rady! - wszyscy będą lepsi ode mnie ?
  -nie spodoba mi się lektor ?
  -nie będę miała czasu na uczenie ?
  -jak coś się wydarzy w moim życiu to nie będę mogła zrezygnować ?


  Wychodzimy na przeciw obawom i wprowadzamy po raz pierwszy taka formę zapisów- miesięczny okres PRÓBNY!

  Co zyskasz ?

  -jeden lektor będzie odpowiedzialny za wszystkie grupy i poziomy co pozwoli na najlepsze dopasowanie Ciebie do grupy.

  -masz możliwość zmienienia ilości zajęć w tygodniu, dobrania zajęć indywidualnych lub przeniesienia się w dowolnym momencie do grupy z innym poziomem. 

  -niskie raty miesięczne 

  -malutkie grupy - maksymalnie 5 osób - każdej osobie jesteśmy w stanie poświęcić maksimum uwagi. 
  -doświadczeni lektorzy, którzy ukończyli studia kierunkowe i od wielu lat prowadzą tego typu zajęcia.
  -trzy opcje do wyboru- konwersacje, kursy standard (jeżeli musisz mieć wszystko obrazowo wytłumaczone) oraz kursy do egzaminów   Zapisy na miesiąc próbny prowadzimy do końca września w sekretariacie (pon od 15-19), telefonicznie 724450818 lub mailowo domowaszkolajezykowa@gmail.com


  Więcej o kursach : domowaszkolajezykowa.pl

  Terminy:

  Zajęcia 1xtyg po 90 min: 

  -Kurs standardowy od 0 w środy o 19.00 

  -Konwersacje z elementami egzaminu CAE we wtorki o 19.15 -Konwersacje na poziomie 0 (nie mówię, a chcę) sobota o 8.00 

  -Konwersacje na poziomie 1 (mówię, ale chcę popełniać mniej błędów + praca nad wymową oraz płynnością wypowiedzi) sobota o 9.45 ORAZ środa 17.00-18.30 

  -Konwersacje na poziomie 2 (mówię płynnie - chcę wzbogacić słownictwo) sobota o 11.30 

  -Konwersacje z elementami egzaminu FCE soboty 13.30. Zajęcia 2 x tyg po 60 min 

  -Kurs standardowy A2 /B1 wt cz 18.00-19.00

  Wszystkie kursy po 90 min 1xtyg to koszt 1790zł, płatne w 10 lub 9 ratach. Kursy 2xtyg 60min 2400 zł płatne w 10 lub 9 ratach.

  Jeżeli masz pomysł na swoją grupę dla siebie i swoich znajomych- również zapraszamy!

  NA KONIEC PRZYPOMINAMY:

  Dla osób które zapiszą się na kurs do końca września i opłacą pierwszą ratę mamy 1 miesiąc próbny, co oznacza, że pod koniec października można przenieść się do innej grupy lub zrezygnować.

Bądź z nami na bieżąco
@domowaszkolajezykowa
204 followers
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina