Język angielski dla dorosłych

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 60min lub raz po 90 min od października

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie

 

724550818

 

Zajęcia prowadzone są według 6-cio stopniowej skali poziomów zaawansowania, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (The Common European Framework of Reference for Languages).
Nasze grupy dzielimy na:
A1 - PODSTAWA
A1/A2 
A2/B1
B1/B2 KONWERSACJE
Każdy poziom zawiera elementy konwersacji, użycia w życiu codziennym oraz komponent multimedialny w postaci aplikacji na urządzenia mobilne. Pomagamy zdobyć wiedzę potrzebną w przy egzaminach, przygotowujemy do certyfikatów oraz do pracy. Przede wszystkim kształtujemy język od podstaw i uczymy nie tylko gramatyki i słownictwa ale również trenujemy wymowę. Nasi kursanci odważnie używają języka, lepiej rozumieją teksty czytane ,oraz sami zauważają swój postęp w nauce już po kilku tygodniach. 
Przed każdym rozpoczęciem kursu należy wykonać test poziomujący klasyfikujący do danej grupy. 
A1
A1 - Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie i potrafi stosować potoczne wyrażenia i bardzo proste wypowiedzi, dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego.
Potrafi formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np. miejsca, w którym mieszka, ludzi, których zna i rzeczy, które posiada oraz odpowiadać na tego typu pytania. Potrafi przedstawiać siebie i innych. Potrafi prowadzić prostą rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy.
A2
A2 - Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym ( są to np. bardzo podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy).
Potrafi porozumiewać się w rutynowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających jedynie bezpośredniej wymiany zdań na tematy znane i typowe. Potrafi w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie i otoczenie, w którym żyje, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.
B1
B1 - Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą znanych jej spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd.
Potrafi radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się danym językiem. Potrafi tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy, które są jej znane bądź ją interesują. Potrafi opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.
B2
B2 - Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne, łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne z zakresu jej specjalności.
Potrafi porozumiewać się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadzić normalną rozmowę z rodzimym użytkownikiem języka, nie powodując przy tym napięcia u którejkolwiek ze stron. Potrafi - w szerokim zakresie tematów - formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne, a także wyjaśniać swoje stanowisko w sprawach będących przedmiotem dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.
Jeżeli nie wiesz jaki masz poziom skontaktuj się z nami na domowaszkolajezykowa@gmail.com - służymy wam szybkimi testami poziomującymi opartymi na wymogach CAMBRIDGE.
Jeżeli wolisz zajęcia sam na sam z lektorem proponujemy również nasze
zajęcia indywidualne 
W ramach dyspozycyjności lektora, częstotliwość kursu oraz jego intensywność można ustalać indywidualnie z lektorem.
Więc jeżeli masz mało czasu lub nienormowany czas pracy - to jest kurs dla Ciebie. Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia, więc nie musisz się martwić jeżeli wyślą Cię na wyjazd służbowy lub obowiązki uniemożliwią naukę.
Na początku każdego kursu indywidualnego określamy poziom oraz cel nauczania, który będzie nam przyświecał przez cały okres jego trwania. Nie przejmuj się, poświęć nam swój czas, a my zrobimy resztę. Skorzystaj z naszego formularza  i zarezerwuj dogodne dni i godziny już dzisiaj.

Koszt
45min - 80zł
60min - 100zł*
na cenę mają wpływ zniżki za inne kursy/kontynuacje i/lub inne aktualne promocje.
 

Do zobaczenia !
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

ul. Chojnowska 35
Warszawa Targówek

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina