grafika gora

Język angielski dla dorosłych-
Sprawdź jakie mamy grupy!
Grupy egzaminacyjne
KET, PET, FCE, CAE
Kursy konwersacyjne
Poziom 0 - NIE MÓWIĘ, A CHCĘ, Poziom 1- MÓWIĘ ,ALE SŁABO, Poziom 2- CHCĘ MÓWIĆ PŁYNNIE    - WYBRANE KURSY Z NATIVE SPEAKEREM
Kursy biznesowe
B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage
Zajęcia indywidualne
Konwersacje, korepetycje, zajęcia z NATIVE SPEAKEREM
Grupy egzaminacyjne
Zajęcia dla tzw Adult Learners prowadzone są według 6-cio stopniowej skali poziomów zaawansowania, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (The Common European Framework of Reference for Languages). Na końcu każdego poziomu nasz Słuchacz jest przygotowany do egzaminu Cambridge, co określa jego poziom we wszystkich krajach anglojęzycznych oraz największych korporacjach międzynarodowych. 
Każdy poziom kursu w Domowej Szkole Językowej zawiera elementy konwersacji, użycia w życiu codziennym oraz komponent multimedialny w postaci aplikacji na urządzenia mobilne. Pomagamy zdobyć wiedzę potrzebną do egzaminów, przygotowujemy do certyfikatów oraz do pracy. Przede wszystkim kształtujemy język od podstaw i uczymy nie tylko gramatyki i słownictwa ale również trenujemy wymowę. Nasi kursanci odważnie używają języka, lepiej rozumieją teksty czytane ,oraz sami zauważają swój postęp w nauce już po kilku tygodniach. 
Przed każdym rozpoczęciem kursu należy wykonać test poziomujący klasyfikujący do danej grupy. 
KET
A2 Key pokazuje, że znasz angielski na poziomie podstawowym i potrafisz brać udział w zwykłej, typowej rozmowie wymagającej prostej i bezpośredniej wymiany informacji na znane Ci tematy, a także radzić sobie w bardzo krótkich rozmowach towarzyskich. Egzamin został stworzony na poziomie A2 i sprawdza wszystkie cztery umiejętności językowe – czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Podczas przygotowań do egzaminu cały czas uczysz się praktycznego języka i rozwijasz swoje umiejętności językowe oraz przygotowujesz się do kolejnego z egzaminów - B1 Preliminary, a następnie B2 First.
PET
Certyfikat B1 Preliminary pokazuje, że znasz podstawy języka angielskiego i posiadasz praktyczne umiejętności językowe pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach. Egzamin B1 Preliminary to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First. Podczas przygotowań do egzaminu cały czas uczysz się praktycznego języka i rozwijasz swoje umiejętności językowe oraz przygotowujesz się do kolejnego z egzaminów - B2 First, a następnie C1 Advanced.
FCE
B2 First jest egzaminem na poziomie B2. Certyfikat B2 First potwierdza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień praktycznym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce. To kolejny krok między poziomem B1 Preliminary a C1 Advanced. Co roku tysiące osób pragnących poprawić szanse znalezienia pracy i przyjęcia na uczelnię przystępuje do egzaminu B2 First. Sięgnij po swój certyfikat językowy na poziomie B2 z nami!
CAE
Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje C1 Advanced za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka Przygotowanie do egzaminu C1 Advanced pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych. Jest egzaminem na kolejnym poziomie, po B2 First
Jeżeli nie wiesz jaki masz poziom skontaktuj się z nami na domowaszkolajezykowa@gmail.com - służymy wam szybkimi testami poziomującymi opartymi na wymogach CAMBRIDGE.
Kursy konwersacyjne
Kursy konwersacyjne to NOWOŚĆ w naszej szkole - przynajmniej w takim wydaniu. Słuchając naszych uczniów postanowiłyśmy odpowiedzieć na ich potrzeby i od tego roku szkolnego niecodziennie podchodzimy do kursów dla dorosłych. Przygotowałyśmy autorski program, który ma na celu wprowadzenie dorosłych w świat języka angielskiego podobnym sposobem jak robi się to z dziećmi. Dlaczego? Chcemy przełamać strach przed mówieniem, lęk przed niezrozumieniem lub byciem niezrozumianym oraz po prostu postaramy się ,aby język angielski był przyjemną formą komunikacji, a nie walką o przetrwanie za granicami kraju, w pracy lub szkole. Korzystając z elementów pełnej immersji, gier, aplikacji multimedialnych oraz dram - prezentujemy wam coś nowego i niepowtarzalnego.
Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 60 min lub 1 raz w tygodniu po 90 min. 
Kursy ruszają od października. 
Poziom 0 NIE MÓWIĘ ,A CHCĘ
Jest to kurs wyposażony w komponent multimedialny, dzięki któremu codziennie będziecie mieli styczność z językiem. Na zajęciach spotykamy się 2 razy w tygodniu po 60 min lub raz w tygodniu po 90 min. Podczas zajęć uczymy się podstawowych technik rozwijania swoich zdolności językowych, przełamujemy swoją barierę językową oraz bez względu na popełniane błędy zdobywamy zdolności komunikacyjne- później można je wykorzystać w podróżach, pracy itp Przełamujemy stereotypy i odchodzimy od niepraktycznego siedzenia w książkach.
Poziom 1- MÓWIĘ ,ALE SŁABO
Ten poziom jest przeznaczony dla osób które chcą coraz mniej się zastanawiać ,,którego czasu użyć?'' lub ,,czy nie ośmieszę się tak mówiąc? '' - rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przede wszystkim upewnimy was w tym, że nie ma coś takiego jak błędne mówienie ! Na tym poziome na pewno umiecie już sporo ,ale ciężko wam wykorzystać to w praktyce. Prawda? Już po pierwszych tygodniach zauważycie poprawę. Spotykamy się dwa razy w tygodniu po 60 min lub raz po 90min
Poziom 2- CHCĘ MÓWIĆ PŁYNNIE
Grupa dla osób, które już coś kupią w sklepie, zapytają się o drogę, odpowiedzą na podstawowe pytania, ale chciałyby płynniej przekazywać informację oraz w dłuższej wypowiedzi. Zajęcia polegają na opisach różnych sytuacji, trenowaniu bardziej zaawansowanych struktur ,a przede wszystkim na zabawie językiem- bez stresu! Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min lub raz po 90min
Kursy biznesowe
B1 Business Preliminary
Posiadając kwalifikację B1 Business Preliminary, pokazujesz pracodawcom, że masz dobrą praktyczną znajomość języka angielskiego, którym potrafisz się posługiwać w codziennych sytuacjach biznesowych.
B2 Business Vantage
Posiadając kwalifikację B2 Business Vantage, pokazujesz pracodawcom gotowość do pomyślnej pracy w międzynarodowym biznesie. Ten egzamin może pomóc Ci w staraniach o nowe miejsca pracy, awans lub rozwój kariery.
Jeżeli wolisz zajęcia sam na sam z lektorem proponujemy również nasze
zajęcia indywidualne 
W ramach dyspozycyjności lektora, częstotliwość kursu oraz jego intensywność można ustalać indywidualnie z lektorem.
Więc jeżeli masz mało czasu lub nienormowany czas pracy - to jest kurs dla Ciebie. Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia, więc nie musisz się martwić jeżeli wyślą Cię na wyjazd służbowy lub obowiązki uniemożliwią naukę.
Na początku każdego kursu indywidualnego określamy poziom oraz cel nauczania, który będzie nam przyświecał przez cały okres jego trwania. Nie przejmuj się, poświęć nam swój czas, a my zrobimy resztę. Skorzystaj z naszego formularza  i zarezerwuj dogodne dni i godziny już dzisiaj.

Koszt   - (zapytajcie o bardzo korzystną płatność ratalną)
45min - 80zł
60min - 110zł*
na cenę mają wpływ zniżki za inne kursy/kontynuacje i/lub inne aktualne promocje.
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina