Angielski dla dzieci i młodzieży
Zajęcia metodą PICARO to szczególne grupowe zajęcia w naszej szkole, które mają na celu wdrożenie dzieci w świat języków. Rozwój językowy dziecka to nie tylko gramatyka oraz robienie zadań, ale również gry, śpiewanie, zabawy ruchowe.
Mają na celu osłuchanie się młodego adepta językowego z wybranym źródłem wiedzy. Martwisz się,że Twoje dziecko będzie się bało? Bez obaw !
Jesteśmy pewni, że wejście w świat języków obcych będzie przede wszystkim przyjemnością i wspaniałą przygodą ! Zaufaj nam - robimy to nie od dzisiaj !

5-7 lat 60 zajęć po 45min metoda PICARO


7-12 lat 60 zajęć po 60min metoda PICARO  


Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu od października.

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie

 

724450818

Martwisz się ,że dziecko nie da sobie rady w szkole? Musi przygotować się do ważnego egzaminu? Chcesz go wprowadzić naturalnie w język obcy?
W takim razie nasze kursy grupowe są dla was! Kompletny kurs rozpoczyna się w październiku i do tego czasu trwają zapisy. Wszystkie kursy grupowe dla młodzieży szkolnej dopasowane są do ich programów nauczania w szkole oraz pozwalają szybko osiągnąć upragnione wyniki.
Zajęcia do egzaminów prowadzone są według standardów i wymogów danego egzaminu. Kładziemy nacisk na wszystkie komponenty takie jak: mówienie, pisanie, czytanie lub gramatyka.
Dodatkowo prowadzimy egzaminy próbne w celu zapoznania z tzw strategiami egzaminacyjnymi oraz oswojeniem z kartami egzaminacyjnymi.
Z nami egzaminy nie są takie straszne ;) - od kilku lat cieszymy się ze 100 procentowej zdawalności!

Egzaminy (8klasa/Cambridge/ Matura / Matura Rozszerzona) 60 zajęć po 60min lub 35 zajęć po 90min 

 

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu lub raz po 90 min od października

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie

 

724550818

Czym jest Picaro?
Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim.
• Treści zgodne z Cambridge English Young Learners: kurs spełnia najwyższe standardy akademickie i przygotowuje dzieci do testów w języku angielskim.
• Ekscytujące gry online z zabawnymi postaciami z Fox International Baby TV motywują i inspirują młodych uczniów do nauki języka angielskiego.
• Bogactwo zasobów internetowych i drukowanych umożliwia nauczycielom wybór kombinacji materiałów, które najlepiej spełniają potrzeby ich klasy.

Skorzystaj z naszego formularza na dole strony i zapisz swoje dziecko.

Poziomy Picaro
Poziom 1 (Najmłodsze dzieci rozpoczynające naukę) - odpowiednik 2 lat nauki
Poziom 1 stanowi podstawę językową dla dzieci, które rozpoczynają naukę j. angielskiego i nie potrafią jeszcze czytać i pisać.
Zalecany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na poziomie znajdują się 4 podręczniki i 4 zeszyty ćwiczeń, z których każdy zapewnia do 6 miesięcy nauki.
Poziom 2 (Pre A1 Starters) - odpowiednik 2 lat nauki
Poziom 2 wyjaśnia słownictwo i struktury gramatyczne zgodnie z egzaminem Cambridge English Young Learners: Pre A1 Starters.
Materiały z Poziomu 2 są powszechnie stosowane jako początki kursu w szkołach podstawowych. Uczniowie muszą mieć pewną wiedzę z zakresu czytania i pisania oraz znajomości języka angielskiego.
Na poziom składają się 4 podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla dzieci, z których każdy zapewnia do 6 miesięcy nauki.
Poziom 3 (A1 Movers) - odpowiednik 2 lat nauki
Poziom 3 rozszerza naukę języka angielskiego z poprzednich poziomów zgodnie z egzaminem Cambridge English Young Learners A1 Movers.
Na poziom składają się 4 podręczniki i ćwiczenia, z których każdy zapewnia średnio do 6 miesięcy nauki.
Poziom 4 (A2 Flyers) - odpowiednik 2 lat nauki
Poziom 4 wprowadza bardziej złożone struktury językowe zgodnie z egzaminem Cambridge English: Young Learners: A2 Flyers.
Na poziom składają się 4 podręczniki i ćwiczenia dla dzieci, z których każda zapewnia średnio do 6 miesięcy nauki.
Zajęcia indywidualne 
W Domowej Szkole Językowej prowadzimy również zapisy na zajęcia indywidualne. Zajęcia takie dobieramy częstotliwością oraz długością trwania zajęć do naszych kursantów. W ramach takich zajęć poszerzamy wiedzę naszych uczniów oraz pomagamy przy bieżącym materiale w szkole. Z nami korepetycje wchodzą na wyższy poziom! Nie pomagamy jedynie 'wyciągnąć' ocen, ale również zarażamy naszych uczniów pasją do języka, ćwiczymy wymowę oraz używamy nowoczesnych metod by w ciągu zajęć udało się pochłonąć jak najwięcej wiedzy.

Kiedy się zapisywać?
Jak najszybciej! Przy zajęciach indywidualnych działa prosta zasada - kto pierwszy, ten lepszy, a ilość miejsc jest niestety ograniczona. 
 Czy dojedziemy do domu kursanta?
Zajęcia dojazdowe oferujemy w godzinach przed południowych oraz po południu do godziny 15.00. Koszt jednego dojazdu to 10zł.

Koszt
45min - 80zł
60min - 100zł*
na cenę mają wpływ zniżki za inne kursy/kontynuacje i/lub inne aktualne promocje.

 
Użyj formularza poniżej i zarezerwuj miejsce w grupie lub na zajęcia indywidualne.  
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

ul. Chojnowska 35
Warszawa Targówek

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina