Korepetycje z przedmiotów szkolnych
Matematyka:

Zapraszamy do naszej DOMOWEJ SZKOŁY na zajęcia  z matematyki. Kursy prowadzone są indywidualnie lub grupach przez wykwalifikowanego lektora z doświadczeniem kierunkowym.

Rodzaje kursów:

-Zajęcia indywidualne w szkole i online - uczniowie sami wybierają godziny i częstotliwość zajęć. Kursy prowadzimy dla każdego poziomu zaawansowania.
-Zajęcia grupowe MATMA dla klasy 7 - jest to kompleksowe przygotowanie do egzaminu 8 klasy 2xtyg 60min lub 1xtyg 90min
-Zajęcia grupowe intensywna MATMA 2x90min w klasie 8 - intensywny kurs przygotowujący do egzaminu 8 klasy
-Zajęcia grupowe PRE matura MATMA dla klas 3 liceum i 4 technikum - jest to kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego, na poziomie podstawowym 2x60min, na poziomie rozszerzonym 2x60min i w klasie maturalnej kontynuacja 2x90min dla poziomu rozszerzonego i 60min dla podstawowego
-Zajęcia grupowe intensywna MATMA 2x90min w klasie 4 liceum i 5 technikum - intensywny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego, nauczyciel decyduje o przyłączeniu kursanta do grupy podstawowej lub rozszerzonej.

Zajęcia grupowe odbywają się stacjonarnie w szkole lub w przypadkach choroby hybrydowo. Na zajęciach jest maksymalnie 5 osób, a przed każdym zapisem nauczyciel przeprowadza krótką rozmowę poziomującą. Cały kurs grupowy trwa od ostatniego tygodnia września do czerwca w przypadku grup rok przed egzaminem i do egzaminu w przypadku grup ,które w danym roku podchodzą do egzaminu.
 

Koszt zajęć według CENNIKA - wszyscy nasi uczniowie mają -20% zniżki na każdy rodzaj korepetycji od ceny zawartej w cenniku
Zapisy 724450818 lub domowaszkolajezykowa@gmail.com
 
 
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina