Kursy egzaminacyjne dla młodzieży i dorosłych 
KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O EGZAMINACH Sprawdź
Kurs egzaminacyjny przygotowuje do zdawania egzaminów językowych na poziomach A1-C1. Najlepiej jest go rozpocząć rozmową z lektorem, którego zadaniem jest dobrać odpowiedni poziom kursu oraz ścieżkę edukacji i czas trwania przygotowań.
 
Certyfikaty te honorowane są na całym świecie, przez wyższe uczelnie oraz pracodawców. Nauka jest prowadzona przez wykwalifikowanego lektora szkoły w trybie stacjonarnym (angielski) oraz w trybie online (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski)
Po rozmowie kwalifikacyjnej, każdy nowy uczestnik odbywa pisemny i ustny test diagnostyczny, kwalifikujący na właściwy poziom egzaminacyjny. Kurs ten to aż 112 lekcji w roku szkolnym (2x90min). W trakcie zajęć uczestnicy nie tylko powtarzają materiał związany z egzaminem, ale także poznają techniki zdawania tych egzaminów. Kursanci pracują na testach z ubiegłych lat oraz podchodzą do egzaminu próbnego ( mock exam). Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 7 osób, co umożliwia nauczycielowi indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia.

 Ponadto dla osób, które nie osiągnęły jeszcze odpowiedniego zaawansowania językowego proponujemy kurs PRE-Exam, który w trybie dwuletnim przygotuje do zdawania wybranego egzaminu.

Od roku 2021 jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English, co naszym słuchaczom upraszcza formalności związane z zapisem na egzamin. Osobom, którym zależy na przystąpieniu do egzaminu już w grudniu tego roku proponujemy kursy Intensive: FCE i CAE, które pozwolą na powtórzenie materiału oraz oswojenie się z testami i technikami egzaminacyjnymi. Pełny terminarz kursów oraz czas trwania otrzymają Państwo po kontakcie przez formularz lub mailowo domowaszkolajezykowa@gmail.com
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina