Zajęcia PICARO KIDS
angielski dla dzieci 4-7lat

Czym jest PICARO?
Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi grami online i materiałami edukacyjnymi stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim. Zajęcia od początku prowadzone są w języku angielskim, tak zwaną metodą naturalną. Uczestnik kursu w szkole otrzymuje dwa podręczniki na semestr, dostęp do spersonalizowanej gry i paszport do zbierania motywacyjnych naklejek.
Więcej na www.kosmicznyangielski.pl .
Poziomy Picaro
Poziom 1 - grupa dla dzieci w wieku 3-4 lata
Poziom 1 stanowi podstawę językową dla dzieci, które rozpoczynają naukę j. angielskiego i nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Na poziomie znajdują się 4 podręczniki i 4 zeszyty ćwiczeń, z których każdy zapewnia do 6 miesięcy nauki.

Zajęcia prowadzimy 2xtyg po 45min od października
Łącznie 60 spotkań w roku szkolnym.

Zapisy 724450818

Poziom 2 (Pre A1 Starters) - 5-7 lat
Poziom 2 wyjaśnia słownictwo i struktury gramatyczne zgodnie z egzaminem Cambridge English Young Learners: Pre A1 Starters.
Materiały z Poziomu 2 są powszechnie stosowane jako początki kursu w szkołach podstawowych. Uczniowie muszą mieć pewną wiedzę z zakresu czytania i pisania oraz znajomości języka angielskiego.
Na poziom składają się 4 podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla dzieci, z których każdy zapewnia do 6 miesięcy nauki.

Zajęcia odbywają się 2xtyg po 60min od października
Łącznie 60 spotkań w całym roku szkolnym.
Po ukończeniu tego poziomu, nasi uczniowie kierowani są na międzynarodowe egzaminy Cambrige, które znakomicie wpływają na ścieżkę rozwoju językowego. Dają satysfakcjonujący początek nowej przygodzie.

Zapisy 724450818

Poziom 3 (A1 Movers) - 8-10 lat
Poziom 3 rozszerza naukę języka angielskiego z poprzednich poziomów zgodnie z egzaminem Cambridge English Young Learners A1 Movers. To na tym poziomie dzieci robią największe postępy i zaskakują nie tylko rodziców, ale czasem nawet lektorów. Nasi uczniowie po przejściu drogi od poziomu STARTERS do poziomu MOVERS, potrafią się płynnie komunikować w języku angielskim.
Na poziom składają się 4 podręczniki i ćwiczenia, z których każdy zapewnia średnio do 6 miesięcy nauki.

Zajęcia odbywają się 2xtyg po 60min od października


Zapisy 724450818

Poziom 4 (A2 Flyers) - 11-12 lat
Poziom 4 wprowadza bardziej złożone struktury językowe zgodnie z egzaminem Cambridge English: Young Learners: A2 Flyers. Na tym poziomie dzieci są już zazwyczaj o dwa stopnie wyżej niż ich rówieśnicy ze szkoły. Mogą podejść do pierwszego, dedykowanego młodzieży szkolnej egzaminu Flyers. Bardzo często uczniowie z klasy 4 podejmują ten egzamin, dedykowany uczniom klas 6. To wszystko dzięki materiałowi i wspaniale złożonej metodzie.
Na poziom składają się 4 podręczniki i ćwiczenia dla dzieci, z których każda zapewnia średnio do 6 miesięcy nauki.
  
Zajęcia odbywają się 2xtyg po 60min od października
Łącznie odbywa się 60 zajęć w całym roku szkolnym.

Zapisy 724450818

Co otrzymujecie?

60 lekcji z licencjonowanym nauczycielem Picaro World, dzięki czemu masz pewność, że zajęcia przeprowadzone będą w najlepszej dla Twojego dziecka formie.

Miejsce w maksymalnie 7 osobowej grupie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko ma uwagę i wsparcie lektora na zajęciach.

Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim, dzięki czemu proces nauki jest naturalny i bardziej efektywny niż tradycyjne lekcje w szkole.

Stały dostęp do platformy gier i zadań Picaro, dzięki czemu dziecko samo chętnie angażuje się w proces nauki języka i utrwala go w domu w tygodniu między zajęciami.

Komplet materiałów książek i ćwiczeń będących dopełnieniem kursu, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje dziecko otrzymuje wszystko spójne i dostosowane do jego rozwoju. Nasze kursy rosną wraz z rozwojem dziecka.

Angażujący spójny system motywacyjny zachęcający dzieci do nauki metodą małych kroków, dzięki czemu sam proces nauki języka angielskiego będzie skuteczny i atrakcyjny dla uczestnika kursu.

Idealna forma nauki angielskiego – dzieci same chcą robić więcej i więcej gier i zabaw i nie trzeba ich do tego namawiać:) Polecam serdecznie.

Olga mama Iwo lat 11 i Blanki lat 9

Ignacy zrobił bardzo duże postępy, mówi po angielsku całymi zdaniami, przebiera nogami kiedy będzie kolejny angielski. Polecam!

Monika mama Ignacego lat 7

Basia uwielbia Picaro, bohaterów i planety. Chłonie język angielski, przychodzi jej to bardzo łatwo.. W domu gra w gry i uczy się sama, nie wymaga to poświęcania mojego czasu. Jestem bardzo zadowolona z postępów dziecka.

Iza mama Basi lat 8
CENA KURSU OBEJMUJE:

•Rozmowę kwalifikacyjną –test obrazkowy
•Dwie czterdziestopięciominutowe lekcje w tygodniu (60 lekcji w roku szkolnym)
•Możliwość zakupu podręcznika ze zniżką za pośrednictwem szkoły
•Stałą ocenę postępów w nauce, testy i raporty semestralne
•Konsultacje z nauczycielem
i
nadzór metodyczny
•Możliwość korzystania z biblioteki i mediateki szkolnej
•Świadectwo ukończenia kursu DYPLOM

Do zobaczenia na naszych zajęciach !
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina