Zajęcia grupowe dla młodzieży
Przed zajęciami zawsze zapraszamy na rozmowę poziomującą, dzięki której dowiesz się w jakiej będziesz grupie.
Możesz też przyjść ze znajomymi ze swojej klasy, wtedy wszyscy razem będziecie uczyli się za jedyne 30zł/60min w tej samej grupie
Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego stacjonarnie i online na każdym poziomie zaawansowania
 oraz z języka hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz francuskiego online, również na wszystkich poziomach zaawansowania.
Wszystkie kursy dla młodzieży odbywają się 2xtyg po 60 lub 90min (w zależności od zaawansowania) 
BLAZE! czyli ciekawe zajęcia dla młodzieży klas 4-8
Zajęcia dla młodzieży szkolnej opierają się na pomocy w przygotowaniu do egzaminów szkolnych MEN (8klasa/matura) oraz do egzaminów Cambridge określających poziom wiedzy z języka angielskiego.
Każdy kurs oprócz odpowiedniej gramatyki oraz zakresu słownictwa przewiduje komponenty kulturowe oraz konwersacji.
Program nauczania opiera się na kultowej serii Blaze.
Na każdym poziomie zaawansowania realizujemy 60 spotkań po 60 min,a poziom ustala się po odbyciu darmowej lekcji próbnej, lub konsultacji z lektorem. (Zapisy 724450818).
Proponowane grupy to:
BLAZE 1  klasa 4-5   - na tym poziomie podchodzimy do egzaminu FLYERS
BLAZE 2 klasa 5-6    - na tym poziomie jest egzamin KET
BLAZE 3 klasa 6-7    - na tym poziomie jest egzamin PET -czyli egzamin trudniejszy niż egzamin 8 klasy.
Oczywiście dopasowujemy osoby względem umiejętności, więc może zdarzyć się tak, że osoba z 6 klasy, będzie uczęszczała do grupy BLAZE 3 lub 1.

Dodatkowo każdy kurs ma komponent odrabiania pracy domowej ! Zawsze jesteśmy na straży i zawsze pomagamy przy testach, sprawdzianach i trudniejszych tematach w szkole. Nasi nauczyciele są dostępni na platformach Langlion, Messanger, Whats Up oraz Skype praktycznie cały czas.
 
Blaze to składający się z trzech części kurs języka angielskiego dla nastolatków. Seria charakteryzuje się szerokim wyborem ciekawych tekstów, przejrzystą prezentacją zagadnień leksykalnych i gramatycznych, różnorodnością ćwiczeń, umiejętnym wprowadzaniem zagadnień kulturowych i obecnością sekcji CLIL. Konstrukcja i zawartość kursu oraz bogaty wybór komponentów – w tym komponentów cyfrowych – pozwalają na elastyczne dostosowanie go do potrzeb każdej grupy uczniów.
Zapraszamy na lekcje próbne oraz na spotkanie poziomujące.
Poczytaj więcej: 


Cechy serii
Uporządkowana struktura podręczników ułatwiająca systematyczną naukę.
Bogaty wybór ciekawych i aktualnych tekstów do czytania i słuchania.
Różnorodne ćwiczenia integrujące cztery sprawności językowe. Przejrzysta prezentacja słownictwa i zagadnień gramatycznych. Sekcje kulturowe lub CLIL w każdym module.
Sekcje poświęcone nauce wymowy i intonacji.
Sekcje służące samodzielnemu sprawdzaniu wiadomości i dokonywaniu samooceny po każdym module.
Liczne ćwiczenia rozwijające umiejętności komunikacyjne. Wskazówki pomagające w samodzielnej nauce.
Zadania rozwijające umiejętność krytycznego myślenia i samodzielnego wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Zadania rozwijające umiejętność tworzenia prezentacji i wypowiadania się publicznie (Presentation Skills).
Zajęcia 2 x tyg po 60 lub 90 min
Zapisy 724450818
Oprogramowanie online
Oprogramowanie obejmuje:
wszystkie rozdziały z podręcznika i zeszytu ćwiczeń
pełny materiał audio (z opcją wyświetlania tekstu)
szeroki wybór interaktywnych ćwiczeń
prezentację zagadnień gramatycznych, zasad tworzenia wypowiedzi pisemnych, kluczowego słownictwa
dodatkowe ćwiczenia podsumowujące zagadnienia gramatyczne z każdego modułu gry i quizy, które pomagają uczniom w konsolidacji materiału materiał video obejmujący m. in. filmy powiązane z tematami poszczególnych rozdziałów oraz filmy dokumentalne Word List z możliwością odsłuchania wymowy klucz odpowiedzi do zadań zamkniętych oraz odpowiedzi sugerowane do zadań otwartych.
dodatkowe materiały: Presentation Skills (interaktywna wersja pierwszej części publikacji Presentation Skills & Writing Skills), interaktywną wersją publikacji Blaze Grammar (z odpowiedziami) oraz dodatkowe ćwiczenia leksykalne - Companion w wersji interaktywnej. Egzamin B1 Preliminary to kolejny poziom w nauce języka angielskiego, pomiędzy A2 Key a B2 First.

Zajęcia odbywają się 2x tyg po 60 lub 90 min

Zapisy
Zapisy prowadzimy cały rok. Kurs trwa od 15 września do 15 czerwca i trwa 60 spotkań po 60 lub 90 min. 
Kursy przygotowujące do egzaminów MEN dla uczniów klas 8 i szkół ponadpodstawowych z języka angielskiego (online i stacjonarnie), hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego (online)
 
Zajęcia przygotowujące do egzaminów MEN prowadzone są według standardów i wymogów danego egzaminu. Kładziemy nacisk na wszystkie komponenty takie jak: mówienie, pisanie, czytanie i gramatyka. Oprócz samego przygotowania do egzaminu, nasi uczniowie mają możliwość użycia języka w praktyce oraz przełamania bariery językowej, dzięki wielu dodatkowym komponentom multimedialnym, grom oraz kreatywnym lektorom :) 
Dodatkowo prowadzimy egzaminy próbne w celu zapoznania z tzw strategiami egzaminacyjnymi oraz oswojeniem z kartami egzaminacyjnymi.
Z nami egzaminy nie są takie straszne ;) - od kilku lat cieszymy się stu procentową zdawalnością!
7 klasa PRE exam dla uczniów klas 7 
Kurs języka angielskiego dzięki któremu Twoje dziecko przygotuje się do egzaminu. Każdy kurs w naszej szkole zawiera elementy konwersacji praz odrabiania prac domowych. Oprócz realizowania materiału przygotowującego do egzaminów, skupiamy się również na materiale szkolnym, aby był jak najlepiej opracowany. Zaczyna się już w 7 klasie.
Zajęcia 2 x tyg po 60 min
Zapisy 724450818
8 klasa EXAM dla uczniów klas 8
Kurs przygotowujący do egzaminu 8 klasy. Trwa od października do kwietnia, następnie w maju zajęcia zamieniają w kurs konwersacyjny, dzięki czemu wasze dzieci w praktyce zaczną używać tego, czego uczyły się przez dwa wcześniejsze semestry. Jest to świetne przygotowanie do kolejnego etapu edukacji. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego lektora, który na bieżąco informuje swoich podopiecznych o wymogach egzaminacyjnych.
Co roku nasi uczniowie zdobywają wymarzone rezultaty i poprawiają swoje wyniki, monitorując je egzaminami próbnymi.

Zajęcia odbywają się 2x tyg po 60 min lub 90min
60 spotkań w ciągu roku 
Zapisy 724450818
Egzamin maturalny poziom podstawowy i rozszerzony dla uczniów liceum
Od kilku lat skutecznie przygotowujemy do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Nasi uczniowie uzyskują z nami zamierzone cele i rezultaty. Oprócz przygotowania do matury pisemnej, kładziemy również nacisk na komponent ustny, który zazwyczaj jest najbardziej stresujący. Staramy się ,aby wiedza zdobyta do egzaminu mogła być również użyta z pełną świadomością w życiu codziennym. Na bieżąco śledzimy najnowsze wymogi i oswajamy naszych uczniów z kartami pracy, co zmniejsza stres w trakcie egzaminu.

W ciągu roku szkolnego odbywa się 60 spotkań
po 2x90min lub 2x60min w zależności od intensywności grupy.
Zapisy 724450818
Egzaminy Cambrige dla młodzieży
Młodzieży nie przygotowujemy jedynie do szkoły, ale również do używania języka w realnym życiu. Nic nie odzwierciedla lepiej poziomu językowego dla przyszłego pracodawcy lub dla rekruterów uniwersyteckich, jak zaliczony poziom w egzaminach Cambridge.
Poziomy jakie są u nas znajdziecie w zakładce KURSY > KURSY EGZAMINACYJNE
https://www.domowaszkolajezykowa.pl/kursy_jezykowe/kursy-egzaminacyjne

Zapisy: 724450818 pod tym numerem umówicie się również na bezpłatną konsultację, dzięki której dowiecie się ile czasu zajmie przygotowanie się do upragnionego egzaminu lub dowiecie się od nas jaki egzamin będzie dla was najkorzystniejszy
CENA KAŻDEGO KURSU PONADTO OBEJMUJE
•Pisemny i ustny test diagnostyczny
•Zajęcia łączone z lektorem polskim
•Możliwość zakupu podręcznika ze zniżką za pośrednictwem szkoły
•Stałą ocenę postępów w nauce, testy i raporty semestralne
•Konsultacje z nauczycielem i nadzór metodyczny
•Możliwość korzystania z biblioteki
•Świadectwo ukończenia kursu oraz w przypadku kursów egzaminacyjnych dodatkowe godziny na egzaminy próbne z pełnym komentarzem oraz raportem postępów
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina