Kursy językowe dla dorosłych
stacjonarnie 
Jeżeli interesują Państwa zajęcia językowe w naszej szkole, zapraszamy do umówienia się na rozmowę poziomującą 724450818, dzięki której ustalimy priorytety w nauczaniu oraz poziom grupy.
Stacjonarnie uczymy języka angielskiego.
Język hiszpański, niemiecki, francuski oraz rosyjski prowadzimy w trybie online. Więcej w zakładce: kursy online

General English - nauka + konwersacje
a1-c2
Kurs dla osób dorosłych szczególny nacisk kładzie na umiejętność komunikowania się i przełamywania barier językowych. Do prowadzenia kursów tzw General English, idących sześciostopniową skalą nauczania (a1-c2) używamy podręczników ENGLISH FILE.
Nauka języka angielskiego odbywa się z lektorem polskim, który posiada doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Nauczyciele prowadzący rozwijają przede wszystkim umiejętności rozumienia i mówienia, dlatego wprowadzane na zajęciach ciekawe techniki i gry prowadzone są wyłącznie po angielsku, żeby umożliwić naturalną naukę z kontekstu. Ponadto nauczyciele korzystają z technik multimedialnych, wykorzystują oryginalne materiały i nagrania, np. BBC i podcasty, korzystają także z dostępnych w szkole tablic multimedialnych i oprogramowania do podręczników. Lekcje są ciekawe i pomagają jak każdą poznaną na zajęciach formę gramatyczną czy leksykalną użyć w praktyce. Każdy nowy uczestnik odbywa pisemny i ustny test diagnostyczny, kwalifikujący na właściwy poziom. Zapewniamy Państwu naukę w małych grupach do 7 osób, co gwarantuje indywidualne podejście do potrzeb każdego słuchacza.

English File wydawnictwa Oxford University Press to seria nowoczesnych podręczników do nauki języka angielskiego, które w łatwy sposób dostosowane są do potrzeb każdej klasy. Długość kursu zawartego w podręcznikach można dowolnie dostosowywać, skracając wymiar godzin lekcyjnych do 60 lub wydłużając go do 120. English File umożliwia opanowanie języka na wszystkich 7 poziomach: Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Intermediate Plus, Upper Intermediate, Advanced. Podręczniki zostały napisane przez doświadczonych nauczycieli, a metody w nich użyte zostały sprawdzone przez lata pracy z różnymi grupami. Obok nowych, modnych trendów znajdziemy tu wiele starych, dobrych i sprawdzonych sposobów na wprowadzanie i utrwalanie materiału. Dlatego English File cieszy się tak wielką popularnością wśród nauczycieli. Poczucie humoru, dbałość o różnorodność zainteresowań uczniów, a nawet uważny dobór piosenek wraz z dodatkowymi informacjami na ich temat, mogą zaskoczyć nawet wielbicieli muzyki rozrywkowej. Całość sprawia, że praca z tymi podręcznikami to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie nie wszystkie językowe podręczniki szkolne są jednocześnie tak merytorycznie, ale i atrakcyjnie napisane. Książki charakteryzuje przejrzysty układ treści, co znacznie ułatwia naukę. Opanować język angielski z pomocą English File jest zdecydowanie łatwiej!

Book's Authors

Cena kursu obejmuje:
Wstępny test diagnostyczny kwalifikujący na właściwy poziom
•116 lekcji w roku szkolnym 2 x 90 min tygodniowo i 60 lekcji 2 x 60min tygodniowo
•Możliwość zakupu podręcznika ze zniżką za pośrednictwem szkoły
•Testy i raporty semestralne z postępów w nauce
•Możliwość korzystania z biblioteki i mediateki szkolnej
•Konsultacje z nauczycielem i nadzór metodyka
•Świadectwo ukończenia kursu
Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina