KURSY
JAK UCZYMY?
Zgłoszenie
Pierwszym krokiem w realizacji marzenia o nauczeniu się języka jest zgłoszenie się do nas. Zachęcamy do dzwonienia i wysyłania zapytań ofertowych na bialoleka@pygmalion.pl lub pod numerem telefonu 724450818. Na stronie możesz również wypełnić niezobowiązujący formularz zgłoszeniowy, my wtedy odezwiemy się do Ciebie.
Rozmowa wstępna
Aby dobrze dopasować kurs niezbędna jest rozmowa wstępna. Najpierw mailowa lub telefoniczna o wymogach kursanta, poziomu jaki chce uzyskać oraz problemów, które mamy za zadanie rozwiązać. Później natomiast, spotykamy się osobiście lub na ZOOM na lekcję próbną - poziomującą. Tutaj lektor dopasuje poziom ucznia do grupy lub ustali plan działania przy kursie indywidualnym. Pamiętaj, że na lekcję próbną zawsze możesz umówić się na bialoleka@pygmalion.pl oraz 724450818
Start kursu - materiały
Niezależnie czy jest to kurs indywidualny czy grupowy, stacjonarny czy online, zawsze w jego przygotowanie wkładamy 100 procent siebie! Nasze kursy są autorskie oraz dostosowane do celu z jakim przychodzi do nas słuchacz. Korzystamy między innymi z aplikacji Quizlet,Kahoot i Quizizz. Na zajęciach używamy rzutników, gier planszowych, fiszek, tablicy interaktywnej i wielu innych pomocy naukowych. Staramy się zaskakiwać i poszerzać horyzonty.
Na jakie poziomy dzielą się wszystkie kursy?
Kontakt
Zapytanie o ofertę: domowaoferta@gmail.com
Domowa szkoła językowa Warszawa
od września Pygmalion szkoła języków obcych
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: bialoleka@pygmalion.pl

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina