ZAPISY 2022/2023

Pamiętaj!
 
Przed każdym kursem grupowym należy zapisać się na rozmowę kwalifikującą, aby dobrać poziom.
Przed każdym kursem indywidualnym możesz poprosić o lekcję próbną.

-Białołęka ul. Ostródzka 153a Warszawa:
Kursy z języka angielskiego, niemieckiego  i polskiego oraz korepetycje MATMA odbywają się stacjonarnie lub online. Kursy z języka hiszpańskiego i rosyjskiego są tylko online.

-Wólka Radzymińska, Duczki oraz Kobyłka:
Prowadzimy kursy z języka angielskiego dla klas 0-3 (Oferta poniżej)

Wszystkie aktualne informacje uzyskasz pod numerem telefonu 72450818 ,a jeżeli nie widzisz tego co Cię interesuje napisz na domowaoferta@gmail.com - pamiętaj kursy językowe to złożona struktura ,więc nie mogliśmy wypisać wszystkiego czym się zajmujemy :) 

Ważne info! 

OD CZEGO ZACZĄĆ?
  • ZGŁOSZENIE
    Pierwszym krokiem w realizacji marzenia o nauczeniu się języka jest zgłoszenie się do nas. Zachęcamy do dzwonienia i wysyłania zapytań na domowaoferta@gmail.com lub domowaszkolajezykowa@gmail.com lub pod numerem telefonu 724450818. Na stronie możesz również wypełnić niezobowiązujący formularz zgłoszeniowy, my wtedy odezwiemy się do Ciebie.
  • ROZMOWA WSTĘPNA
    Aby dobrze dopasować kurs niezbędna jest rozmowa wstępna. Najpierw mailowa lub telefoniczna o wymogach kursanta, poziomu jaki chce uzyskać oraz problemów, które mamy za zadanie rozwiązać. Później natomiast, spotykamy się osobiście lub na ZOOM na lekcję próbną - poziomującą. Tutaj lektor dopasuje poziom ucznia do grupy lub ustali plan działania przy kursie indywidualnym. Pamiętaj, że na lekcję próbną zawsze możesz umówić się  na domowaszkolajezykowa@gmail.com oraz 724450818
  • START KURSU
    Niezależnie czy jest to kurs indywidualny czy grupowy, stacjonarny czy online, zawsze w jego przygotowanie wkładamy 100 procent siebie! Nasze kursy są autorskie oraz dostosowane do celu z jakim przychodzi do nas słuchacz. Korzystamy między innymi z aplikacji Quizlet,Kahoot i Quizizz. Na zajęciach używamy rzutników, gier planszowych, fiszek, tablicy interaktywnej i wielu innych pomocy naukowych. Staramy się zaskakiwać i poszerzać horyzonty.
Kontakt
Zapytanie o ofertę: domowaoferta@gmail.com
Domowa szkoła językowa Warszawa
od września Pygmalion szkoła języków obcych
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: bialoleka@pygmalion.pl

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina