Spędź z
Nami wakacje
Hiszpański
• Kolonie językowe w Maladze
Angielski
• Konwersacje dla dorosłych
• Kursy od podstaw - zacznij mówić w 3 miesiące !
• Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Kolonie językowo - podróżnicze z Domową Szkołą Językową i hiszpańską agencją Linguiter, 6-13.08.2019
Co będziemy robić
Jedziemy do Malagi przede wszystkim po to, żeby „zanurzyć się” w języku hiszpańskim i poznać tamtejszą kulturę. Szkoła języka hiszpańskiego to typowa andaluzyjska willa, która znajduje się w dzielnicy El Palo, w odległości 10 minut od morza. Jako, że w Maladze zawsze świeci słońce, po lekcjach można pluskać się w basenie na terenie szkoły lub wygrzewać małym ogródku podczas długich rozmów, oczywiście w języku hiszpańskim. Jest to kameralna akademia, gdzie naucza się tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Przez cały rok pracuje tutaj stała kadra i dzięki temu ekipa nauczycieli jest bardzo dobrze zorganizowana i ma bardzo dobrze wypracowane i sprawdzone metody nauczania. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Co roku przyjmuje około 70 grup szkolnych z całego świata, Nauczyciele są rodowitymi Hiszpanami, bardzo dobrze przygotowanymi do wykładania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Szkoła od wielu lat posiada certyfikat Instytutu Cervantes. Jedna lekcja trwa tutaj 55 minut.
Nasi uczniowie każdego dnia po obiedzie będą mieli okazję uczestniczyć w bogatym programie kulturalnym. Nie będziecie się tutaj nudzić! Staramy się, żeby program kulturalny był bardzo zróżnicowany. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy zwiedzać miasto i jego zabytki, spotkamy się z Hiszpanami, będziemy tańczyć flamenco i salsę, pojedziemy do Nerja i Frigiliana, odwiedzimy muzeum Picasso oraz sztuki nowoczesnej, ugotujemy paella oraz zasmakujemy w churros con chocolate. Dowiemy się także, co to są tapasy. Oprócz tego, nasze lektorki będą organizowały gry i zabawy językowe, związane z materiałem omawianym na porannych zajęciach.
Gdzie jedziemy?
Malaga jest położona w południowej Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol. W tym mieście nasi uczniowie będą mieli okazję mieszkać przez tydzień. Będzie to nauka języka hiszpańskiego, ale również egzotyczne wakacje – plaża, słońce i błękitne morze w ciągu dnia oraz zwiedzanie i wieczorne spacery. W Maladze mieszka populacja 600.000 ludzi. Można powiedzieć, że jest to najbardziej tętniące życiem miasto regionu. W hiszpańskiej prasie pisze się nawet, że w przyszłości Malaga stanie się Barceloną południowej Hiszpanii. Dziś jest to nadal zrównoważone miasto, gdzie najczęściej słyszanym językiem na ulicy jest hiszpański. Dzielnica, w której znajduje się szkoła jest spokojna i bezpieczna. Jest to idealne miejsce dla dzieci i młodzieży. Malaga to miasto sztuki i muzeów. W Maladze urodził się znany artysta Pablo Picasso. Będąc w Maladze można nawet odwiedzić jego dom rodzinny, który mieści się przy Plaza de la Merced i Muzeum Picasso, w którym znajdą Państwo ponad 200 dzieł sztuki tego artysty. Miasto Malaga oferuje również wiele atrakcji, na przykład Alcazaba, arabską fortecę z „Castillo Gibralfaro”. Ze względu na śródziemnomorski klimat, Malaga ma 320 słonecznych dni w roku, a średnie temperatury latem / zimą wynoszą 30o / 15oC. Kto wyjeżdża z Malagi, szybko chce tutaj wrócić. To magiczne miasto, w którym można się zakochać.
Gdzie będziemy mieszkać?
Organizowane przez nas wycieczki językowe to oprócz intensywnej nauki hiszpańskiego, także zbliżenie do hiszpańskiej kultury. Wszyscy uczniowie podczas pobytu w Hiszpanii będą mieszkać u hiszpańskich rodzin. Każda rodzina przyjmie przynajmniej dwóch uczniów. Bardzo dokładnie sprawdzamy każdą rodzinę, zdajemy sobie bowiem sprawę, że jest to nasza odpowiedzialność i chcemy zapewnić dzieciom odpowiednie warunki oraz miłą i zdrową atmosferę w hiszpańskim domu. Selekcjonujemy rodziny przed rozpoczęciem współpracy, sprawdzamy starannie domy i przeprowadzamy rozmowy z członkami rodziny. Często wymagamy dodatkowych referencji od wcześniejszych pracodawców i od innych szkół. W cenach naszych pakietów zawsze jest wliczone niepełne lub pełne wyżywienie.
Kim są opiekunowie?
Dziećmi opiekować będzie się doświadczona, hiszpańskojęzyczna kadra - lektorki z Domowej Szkoły Językowej.
Oprócz tego, na miejscu zajmować się nami będą pracownicy agencji Linguiter i hiszpańskie rodziny, przyjmujące dzieci.
Jaki jest koszt wyjazdu?
Cena 465 euro za kurs, program kulturalny, pełne wyżywienie i zakwaterowanie. W cenę nie jest wliczony lot i ubezpieczenie (istnieje możliwość zrobienia rezerwacji przez agencję).
Koszty na miejscu: 8.30 euro na bilety komunikacji miejskiej, 15 euro na pokaz flamenco (dla chętnych) i kieszonkowe.
Wakacyjne kursy językowe w Domowej Szkole Językowej
to świetny pomysł !
Dlaczego?
• Będziemy intensywnie powtarzali podstawowe pojęcia w języku angielskim.
• Na każdych zajęciach wprowadzane będzie nowe słownictwo poparte aplikacjami multimedialnymi na których będzie można pracować również w domu, samochodzie ,a nawet pracy!
• Nadrobimy zaległości i niedociągnięcia na które może nie było czasu wcześniej.
• Zaczniemy mówić!
I przede wszystkim - pokochamy ten język !
Oferta na kursy wakacyjne 2019:
Opcja 1
Kurs grupowy dla dorosłych od podstaw (poziom A1/A2).
Kurs przeznaczony dla osób które zaczynały się uczyć lub chcą zacząć przygodę z angielskim. Po kursie uczestnicy kursu będą znali podstawowe zwroty językowe.
Termin od 24.06 do 13.09.2019
Wstępny termin to wtorki oraz czwartki 17.00 - 18.00 GRUPA A oraz 18.00 - 19.00 GRUPA B
Koszt zajęć 30 zł za lekcję!
Ilość zajęć 24
Startujemy już od 3 osób. Grupy maksymalnie do 7 osób.
Zapisy od 15 maja na domowaszkolajezykowa@gmail.com
tel. 724450818
Opcja 2
Kurs grupowy dla dorosłych KONWERSACJE
Kurs dla osób, które mają już podstawy języka i chcą go ubogacić w dodatkowe słownictwo oraz lepszą wymowę. Pracujemy dwa razy w tygodniu dla najlepszego efektu.
Termin od 24.06 do 13.09.2019
Wstępny termin to poniedziałki i środy 17.00 - 18.00 GRUPA A oraz 18.00 - 19.00
GRUPA B
Koszt zajęć 30 zł za lekcję!
Ilość zajęć 24
Startujemy już od 3 osób. Grupy maksymalnie do 7 osób.
Zapisy od 15 maja na domowaszkolajezykowa@gmail.com
tel. 724450818
Opcja 3
Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Jeżeli w trakcie roku szkolnego Ty lub Twoje dziecko nie znaleźliście czasu na doszlifowanie języka, wyjeżdżacie lub przystępujecie do ważnego egzaminu - te zajęcia będą idealne. Znajdź w końcu czas na język !
Zajęcia dobierane są w zależności od ilości miejsca w grafikach lektorów- kto pierwszy ten lepszy :)
Okazyjna cena 60zł/60min!!
Zapisy od maja 2019
domowaszkolajezykowa@gmail.com
tel. 724450818
Wyjazd za