W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia językowe dla dzieci i młodzieży  !

Zajęcia odbywają się od 1 lipca do 31 sierpnia. Przewidujemy odrobienie zajęć w przypadku wyjazdu na urlop.

Kino !

Warsztaty dla nastolatków, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Już za 240zł otrzymujecie 8 magicznych spotkań. Raz w tygodniu nasza szkoła zamieniać się będzie w kino z iście amerykańskiego snu. Będzie popcorn, natchosy i przydatne karty pracy dla lepszego zrozumienia anglojęzycznych produkcji. Zapraszamy do wykupienia całego pakietu! Kino przeznaczone dla uczniów 12-15 lat. Fajna inicjatywa spotkania się w miłym towarzystwie!

Disney Kids

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat 3 spotkania w tygodniu po 90 min. Koszt: 790zł, a przy zapisie do 15 czerwca tylko 699! Zapisz swoje dziecko na zajęcia dla najmłodszych w innym stylu. Dosyć siedzenia w ławkach! Na zajęciach będziemy tańczyć, rysować, kolorować, układać LEGO oraz oglądać kultowych bohaterów z Disney Channel. Odczarujemy szkołę, język angielski i pokażemy, że może być FUN!

PICARO KIDS ONLINE

Indywidualne przygotowanie do kolejnego roku szkolnego! Zajęcia są prowadzone indywidualnie, metodą naturalną, według standardów Cambridge University. Dzieci są uczone w języku angielskim od samego początku edukacji. Naukę dodatkowo dopełnia aplikacja multimedialna. 1 lekcja online to koszt 30min/55zł! Sami Państwo wybierają intensywność kursu i godziny jego trwania. Łączymy się za pomocą aplikacji ZOOM.

Kontakt
Napisz! Staramy się odpowiadać 24/h! 
Domowa szkoła językowa Warszawa
ul.Ostródzka 153a
wjazd od ul. Bohuna
Warszawa Białołęka

telefon: +48 724 450 818
mail: domowaszkolajezykowa@gmail.com

Serdecznie polecam! Świetne podejście do dzieci! Profesjonalizm i wysoka jakość. A przy okazji bardzo bardzo sympatycznie:)

P. Monika

Przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie do matury(zdałem po roku przygotowań ;) ) Zdecydowanie polecam.

Bartek

Ekipa lektorów dokłada wszelkich starań aby dzieciakom uczyło się jak najlepiej! :)

Martyna

Osobiście polecam do matury na poziomie rozszerzonym. ;)

Karol

Cudowni lektorzy oraz zajęcia prowadzone w doskonałej atmosferze.

Paulina